Rezultati naticanja
Versenyeredményeink

Versenyek 2014-15.

Versenyek:

A tanuló neve, osztálya A tantárgy, sportág stb. neve A verseny neve, helyszíne Az elért eredmény
Bauer Zorka 2. horvát Nakovich, Kópháza 1.
Völgyi Lili 2. horvát Nakovich, Kópháza
Horváth Dániel 2. foci
Máté Zoltán 2. foci
Walter Richárd 2. foci
Horváth Levente 2. foci
Szabó Zita 3.o. horvát nyelv Nakovich , Kópháza
Payrits Karmela 6.o. horvát nyelv Nakovich szép kiejtési verseny I.                   hely
Kocsis Mihály 6.o. német nyelv Győr(szavaló verseny)
Horváth Szonja 6.o. német nyelv Győr(szavaló verseny)
Payrits Karmela 6.o. horvát nyelv Hercegszántó
Kocsis Mihály 6.o.
Jáger Boldizsár 6.o.
J. Boldozsár, F. Dávid, P. Karmela, Sz. Vivien, G. Dominik, K. Mihály testnevelés (floorball) Lövő I.                   hely
Gludovátz Milán 7. o biológia Bendegúz levelezős verseny
Visi Szabina 5. o. természetismeret Bendegúz levelezős verseny
Németh Adrienn 8. horvát Nakovich szépkiejtési verseny- Kópháza
Fátrai Krisztina 8. német szavalóverseny – Győr
Neubauer Natália 8. német szavalóverseny – Győr
Keméndy Kitti 8. német szavalóverseny – Győr
Zsiros Anna 8. német szavalóverseny – Győr
Keméndy Kitti 8. német Interfa – Sopron 2.
Zsiros Anna 8. német Interfa – Sopron 2.
Neubauer Natália 8. német Interfa – Sopron
Fátrai Krisztina 8. német Interfa – Sopron
Bizzer Felicián 8.Horváth Bettina K. Karsai DorottyaKeméndy KittiKoós GergelyNagy GrétaPinezits Márk

Víg Doroti

Zsiros Anna

informatika háziverseny – Kópháza
Gecse Dorina 8.Németh Adrienn horvát Projekt-bemutatás: A kópházi iskola 135 éve oklevél
Gludovácz Milán történelem Bendegúz (levelezős )
Erdősi VirágEgresits AlexaSzalai Balázs Városismereti Vetélkedő, Sopron középmezőny
jelmezverseny u.i. I.                   hely

 Versenyek: Brindza Gyöngyi

A tanuló neve, osztálya A tantárgy, sportág stb. neve A verseny neve, helyszíne Az elért eredmény
Az egész iskola Magyar Diáksport Napja02.10.2014.. Utca+iskola Kópháza teljesítettük
14 tanuló(foorball szakkör) barátságos floorball találkozó17.11.2014.. Lövő 1 hely
5-6 ,7-8 (minden tanuló) Mikulás KupaJátékos sporverseny05.12.2014. iskola
16 tanuló (röplabda szakkőr tagjai +érdeklődők) Mikulás KupaRöplabda05.12.2014. iskola
10 tanuló (labdarúgó szakkör tagjai +érdeklődők) Mikulás KupaLabdarúgás05.12.2014. iskola
14tanuló(floorball szakkör tagjai +érdeklődők) Mikulás KupaFloorball05.12.2014. iskola
8tanuló(basket szakkör tagjai +érdeklődők) Mikulás KupaBasket 3:305.12.2014. iskola
12 tanuló(floorball szakkör) 17.12.2014. Barátságos mérkőzés az Orsolyában Orskolya téri Ált Isk. Sopron 1 hely

Versenyek: Klemensits Ingrid

A tanuló neve, osztálya A tantárgy, sportág stb. neve A verseny neve, helyszíne Az elért eredmény
Grubits Dominik 1. o horvát Nakovich 2.
Völgyi Lili 2. o horvát Nakovich
Bauer Zorka 2. o horvát Nakovich 1.
Szabó Zita 3. o horvát Nakovich

Versenyek: Tauber Letti

A tanuló neve, osztálya A tantárgy, sportág stb. neve A verseny neve, helyszíne Az elért eredmény
Zsiros Anna, Keméndy Kitti ( 8.o ) német Interfa Online elődöntő 2.hely
Neubauer Natália, Fátrai Krisztina ( 8.o ) német Interfa Online elődöntő 3.hely
Zsiros Anna, Keméndy Kitti ( 8. o ) német Interfa Megyei döntő, Sopron – Fáy András Szakközépiskola 2.hely
Neubauer Natália, Fátrai Krisztina német Interfa Megyei döntő, Sopron – Fáy András Szakközépiskola 4.hely
Boros Alíz 5.oErdősi Virág 5.oVisi Szabina 5.oKocsis Mihály 6.oHorváth Szonja 6.oFátrai Krisztina 8.o

Keméndy Kitti 8.o

Neubauer Natália 8.o

Zsiros Anna 8.o

német Versmondó verseny , Győr részvétel
Horváth Bettina 8.oKarsai Dorottya 8.oSzabados Sándor 8.oKoós Gergely 8.oKeméndy Kitti 8.oZsiros Anna 8.o

Pinezits Márk 8.o

Bizzer Felicián 8.o

Víg Doroti 8.o

Nagy Gréta 8.o

informatika Handler Nándor Szakközépiskola, online verseny részvétel
Schwarcz Dominik 8.o informatika Vas-és Villamossági Szakközépiskola 11. hely

Versenyek: Horváth Eszter

Jáger Boldizsár 6.o. Kisalföld városismereti vetélkedő levelező+Sopron MKB Aréna 13.
Kocsis Mihály 6.o. Kisalföld városismereti vetélkedő levelező+Sopron MKB Aréna 13.
Nagy Mercédesz 6.o. Kisalföld városismereti vetélkedő levelező+Sopron MKB Aréna 13.
Horváth Szonja 6.o. Kisalföld városismereti vetélkedő levelező+Sopron MKB Aréna 13.
1-8.o-ig72 tanulói regisztráció „Greeman küldetés”OTP vetélkedő8 fordulós online 7.
Gludovátz Milán 7.o.Pinezits Roland 7.o.Várhelyi Nikoletta 7.o.Horváth Kata 7.o. Handler-informatika verseny Kópháza (tantermi gépekről végzett feladatok meghatározott időpontban) nincs elért helyezés
Fátrai Krisztina Gombocz helyesírási verseny helyi forduló 1.
Zsiros Anna Gombocz helyesírási verseny helyi forduló 2.
Karsai Dorottya Gombocz helyesírási verseny helyi forduló 3.
Fátrai Krisztina Gombocz helyesírási verseny-középdöntő Sopron, Hunyadi még nincs eredmény
Zsiros Anna Gombocz helyesírási verseny-középdöntő Sopron, Hunyadi
Karsai Dorottya Gombocz helyesírási verseny-középdöntő Sopron, Hunyadi
7.o. 3 csapat 12 fő K&H pénzügyi vetélkedő online még nincs eredmény
SzóhalászokEgresits Alexa 5.o.Erdősi Virág 5.o.Szalai Balázs 5.o.Visi Szabina 5.o. Jonatán irodalmi vetélkedő Fertőszéplak 5.
SzigetbúvárokKocsis Mihály 6.o.Böröndi Barnabás 6.o.Nagy Mercédesz 6.o.Jáger Boldizsár 6.o.Payrits Karmela 6.o. Jonatán irodalmi vetélkedő Fertőszéplak 8.
Boros Alíz 5.o. Így írok én… Prokultura Sopron 3.
Erdősi Virág 5.o. Így írok én… Prokultura Sopron résztvevő
Supik Réka 5.o. Így írok én… Prokultura Sopron résztvevő
Visi Szabina 5.o. Így írok én… Prokultura Sopron résztvevő
Kocsis Mihály 6.o. Így írok én… Prokultura Sopron résztvevő
Keméndy Kitti Így írok én… Prokultura Sopron résztvevő
Schwarz Dominik 8.o. Gárdonyi informatika online forduló 51.
Neubauer Natália 8.o. Gárdonyi informatika online forduló 38.
Zsiros Anna 8.o. Gárdonyi informatika online forduló 36.
Fátrai Krisztina 8.o. Gárdonyi informatika online forduló 39.
Gludovátz Milán 8.o. Gárdonyi informatika online forduló 47.
Pineztis Roland 8.o. Gárdonyi informatika online forduló 48.
Zsiros Anna 8.o. Gombocz Zoltán helyesírási verseny helyi forduló Kópháza 1.
to top